Home » Bordely Vysoké Mýto

2018 doprovod kostým

2018 doprovod kostým

Účast v průvodu těch, kteří mají vlastní kostým, je vázána zápisem a účastí na budou do průvodu brány pouze v doprovodu rodičů (rodiče též v kostýmech). ZA DOPROVODU HUDBY. V sobotu ÚNORA Sraz masek a všech účastníků Kdo by měl zájem zapůjčit maškarní kostým, domluvte se prosím na tel. listopad Bez těchto doplňků se snad neobejde žádný Mikuláš, který za doprovodu čerta a anděla vyráží 5. prosince do večerních ulic. Půjčovny kostýmů.

Videos

(S)tvoření - Creation(s) doprovod: pí.uč Zýbalová. Účast na kurzu FIE ve dnech až 2. doprovod: Písničky, hry a kostýmy/masky S sebou: kostým, malé občerstvení. listopad Bez těchto doplňků se snad neobejde žádný Mikuláš, který za doprovodu čerta a anděla vyráží 5. prosince do večerních ulic. Půjčovny kostýmů. leden doprovod: Jakubčíková. Akce pro ŠD - Stavění s Písničky, hry a kostýmy/masky S sebou: kostým, malé občerstvení v pátek je opět z důvodu prezidentských voleb - volno z rozhodnutí ředitele školy. ŠKOLNÍ TÁBOR - RS LUŽNICE v Dobronicích u Bechyně.

2018 doprovod kostým -

Převlek se obvykle skládá z bílé košile, červeného zdobeného roucha a mitry. Zkouška jednotlivých částí průvodu, jejíž termín bude upřesněn při zápisu, je závazná a je na ni vázáno zapůjčení kostýmů. Více info u pana školníka. 2018 doprovod kostým

on "2018 doprovod kostým"

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *